Gaziantep Solar

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
Gaziantep Solar

Gaziantep Solar


Gaziantep solar sistemler konusunu ele almanın çoktan zamanı geldi. Gaziantep ve özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesi güneşi aldığı dönem ve güneş ışınlarının geliş açısı bakımından ayrı bir yere sahiptir

Gaziantep solar sistemler konusunu ele almanın çoktan zamanı geldi. Gaziantep ve özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesi güneşi aldığı dönem ve güneş ışınlarının geliş açısı bakımından ayrı bir yere sahiptir.

Gaziantep organize sanayi bölgeleri le sanayi için ciddi üretimlere konu olan bir yerdir. Durum bu olunca özellikle sanayi için tüketilen elektrik enerjisi ayrı bir önem taşımaktadır. Solar güneş ışığı ile ilgili olan anlamına gelmektedir. Solar sistemlerin ve Gaziantep’in önemi birleştiğinde ortaya yapılması gereken uygulamalar çıkmaktadır. Solar sistemler hayatımıza güneş enerjisi ile su ısıtma olarak girdi. Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu da su ısıtmak için neredeyse 10 ay kadar güneş panelleri ile su ısıtma yöntemi kullanılmakta. Solar sistemler ile elektrik üretimi ise zaman içerisinde daha yaygın hale gelecek ümidindeyiz. Alınan güneş ışınlarının paneller aracılığı ile depo edilip elektriğe dönüştürüldüğü sistemlere güneş enerji santralleri adı veriyoruz. Bu sistemler geniş araziler üzerine kurulabilirken aynı zamanda fabrika  ev gibi yerlerin çatılarına da kurulabilmektedir. Önemli olan güneşin açısına uygun eğim ile projelendirilmesidir. Panellerin doğru yere doğru şekilde monte edilmesi kadar doğru panelin kullanılması da önemli bir diğer konudur. Kalitesini ve güvenilirliliğini ispatlamış proje firmaları ve panel sağlayıcılar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Solar sistemler sadece elektrik üretimi ile değil aynı zamanda elektrik üretimi sayesinde sulama sistemleri için de kullanılmaktadır. Tarımsal sulama da tercih edilen ve devlet teşviki ile ayrı bir yere sahip olan solar sulama sistemleri tarım ile uğraşanların kurtarıcısı olacaktır. İşçi ve taşıma maliyetinin tamamını ortadan kaldırmayı mümkün kılacaktır. Paneller aracılığı ile sağlanacak olan elektrik sayesinde sulama sistemi aktif hale gelecek ve zaman ayarlı olarak siz başında durmadan sulama işlemi yapılabilecektir. Elektrik solar sistemler ile sağlanması he çevre dostu bir üretimi esas kılacak hem de artan elektrik fiyatlarından etkilenmeden işlerinizin yürümesini sağlayacaktır.

Akdemir Solar, Gaziantep solar sistemler konusunda sınırsız ve sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Gaziantep e tüm bölge için mükemmeli arayanları ve sonuç odaklı çalışmanın ayrıcalığını yaşamayı dileyenleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız.


+90 532 447 54 29